Oud besturen

Lijst van oud-besturen

Hieronder staan alle besturen vermeld die sinds de oprichting in 1924 aan het hoofd hebben gestaan van de Utrechtse Biologen Vereniging. De aanduiding van de functies volgde ruwweg de eerste zestig jaar de klassieke annotatie. Hierbij werd de voorzitter ‘praeses’ genoemd, de secretaris ‘ab-actis’ en de penningmeester ‘fiscus’. Eind jaren ’70, begin jaren ’80 veranderde dit geleidelijk in de wat informelere functieaanduiding zoals we die nu kennen.

De bestuursleden staan vermeld op de volgende constitutie (tenzij anders aangegeven):

Voorzitter (v)
Secretaris (s)
Penningmeester (p)
Vice-voorzitter (vv)
Vice-secretaris (vs)
Vice-penningmeester (vp)
Bestuurslid of assessor (bl)
Functie niet bekend (nb)
Constitutie niet bekend (*)

2019 – 2020

Doortje Knobbe
Vince During
Channa Jakobs
Jelyn Gerkema
Mark Ruikes
Bas van Leeuwen

2018 – 2019

Cas de Ruiter
Sonia Popovich
Jeroen Dekker
Vera den Besten
Dieuwertje Cobben
Tom van der Stelt

2017 – 2018 

Annemarie van Schaik
Kees van de Sanden
Hidde Heitbrink
Ella Schunselaar
Fleur  Heeres
Marc van den Berge

2016 – 2017 

Jonno van Vulpen
Floor Edixhoven
Ida van Ommeren
Fleur Colen
Sander de Valck

2015 – 2016

Daphne Jurriens
Sven van der Valk
Marius Wits
Marloes Leeflang
Sven van Baren
Wobke van der Velde

foto-102e-bestuur-min

2014 – 2015

Rosan Rongen
Iris van Meijl
Jeroen Nielen
Koen Vriends
Arne Vermeer
Sacha Spelier

2013 – 2014

Ilja Kocken
Anoek van den Bosch
Sjoerd Mollema
Linde Berg
Esther van Andel
Joep Wijnhoven

100ste bestuur der UBV

2012 – 2013

Vidar Bakker
Lian Smeets
Stijn van den Bergh
Tijmen van Loon
Miriam Loth
Sietske van Bentum

99ste Bestuur der UBV

2011 – 2012

Pieter Munster
Dorith Vermunt
Maud van den Haspel
Nora Assendorp
Vincent de Leijster
Thomas Olijhoek

98ste Bestuur der UBV

2010 – 2011

Jaap Kooiman
Martine Kox
Pascal Klooster
Paul Besseling
Steffie Rijpkema
Lotte Scholten

97ste Bestuur der UBV

2009 – 2010

Franca Bongers
Lieke Dekker
Tom van den Brule
Tessa G.
Niels Rinzema
Bas van Vliet

96ste Bestuur der UBV

2008 – 2009

Mitzy Kennis
Elze Polman
Gilles G. Wijnker
Ike B.S. Breeman
Wiebe D. Rinsma
Arjan de Klepper

2007 – 2008

Gijs Steur
Niek van Rabenswaaij
Veerle C. Huijgen
Paulien M. Prent
Niels J. Schoffelen
Leonie J. Wezendonk

2006 – 2007

R. Veldhuizen
E.K. Burgman
L.P.H. Scheffers
M. Schrauwen
J. van Lent
S.M. Stas

2005 – 2006

R. Diek
W.R. Santema
E. Schuller
L.M. Klunder
Roeska K. Blankevoort
A.J. van Duijn

2004 – 2005

G.J. van der Velden
O.G. de Jong
M.G. Verlaan
E.S. de Lange
C. van der Vlugt
S. Moorman

2003 – 2004

Krijn J. Kieviet
Marjolein W. Lommers
Bram Dorresteijn
Annette C. Wensink
Tessa van der Wijngaart
Wouter Kegge

2002 – 2003

P.C. (Chris) Klink
Harry Vos
Walter H.W. van der Heijdt
Simone H.A. Voortman
Maartje W. Oonk
Marijn Kuijpers

2001 – 2002

Edwin M. Schut
C.A.F. (Koen) Dingemans
Carline van den Dool
Barbara Rijpkema
Herco Zwijnen
Sophie M.T. Wehrens

2000 – 2001

T. van Wessel
B.J.M. Robroek
M. Severins
E. Hund
M.P. Kat
K. Buizer

1999 – 2000

B.M.G. Smits
R.H.L.J. Fleuren
M. van Harten
L.H.G. Rockx
L.I. Stevens
J.N. van Bolhuis

1998 – 1999

N.J. (Than) van Nispen tot Pannerden
Janine C. Berk
Geertje F.N. van der Heijden
Machtelt J.A.M. Romeyn
H.M. (Dirk) Muller
Pieter B.T. Neerincx

1997 – 1998

J.H.J. Huck
A.K. Hilgers
M.A.T. Teunis
S.P.H. Ellenbroek
L.A. van Meeteren
K.T. Rebel

1996 – 1997

G. Hendriks
P.A.M. Smeets
Y.A.M. van ’t Westende
E. van der Meer
S.L.J. Wartenbergh
R.H.J. Erkens

1995 – 1996

C.L.J. Vrins
E. Dorrepaal
B. van Nunen
P. Dekker
E. Dorland
G. van Geldrop

1994 – 1995

G.A.C. Bos
J. Helleman
S.R. van Hooff
P.C. van Breugel
F. Hartog
O. Mengels

1993 – 1994

A.A. Schrier
S.M. Kolk
G.J. Schaaf
B.M.J. Grob
M. Ligtenberg
M. Schot

1992 – 1993

M.J.M. van der Bruggen
M. van Es
M.F. Otten
V.A.A. van Poucke
N.S.M. Thoonsen
F. Ludwig

1991 – 1992

M.J.H. van de Schoot
M.J. Epe
P.A.M. Huijbregts
B.D. Everwijn
J.M. Milikan (vp)

1990 – 1991

I.M.J. Oomen
L. Weltje
M.J. van der Smagt
C.L. Hofstra
J.H.M. Hendriks
M.C.M. Hobbelen

1989 – 1990

R.J. Idema
P. Verkade
C.M. Janssen
E.J. Hoeneveld
L.J.P. van Tegelen
J.J. Timmermans

1988 – 1989

H.J. Smit
R. de Boef
M.J.A.M. van Laerhoven
H.B.J. Karperien
J.M.C. Potters
P.G.M. Bloemen

1987 – 1988

C.A. van Baalen
C.W. van der Houven van Oordt
G. Jansen
D.J.E. Opstelten
M. Weijtens
E.E. van de Leemput

Januari 1987 – oktober 1987

M.A.H.M. Hameleers
H. Steijl
B.A.S. Kothuis
C.A. van Baalen
S. Lopes da Silva
A.A.F. de Vries
E.T.M. Balemans (bl)
M.H. van de Berg (bl)
W. van Haaren (bl)
M.J. Winkler (bl)

1986 – januari 1987 (interimbestuur)

I.F. van Dijk
R. den Hartog
H. Steijl
S. Lopes da Silva (bl)
M.J. Winkler (bl)

1985 – 1986

I.F. van Dijk
J.H.N. van Kruining
R. den Hartog
M.E.J.G. Lenssen
E.G.L. Leeflang
W. Bitter (bl)

1984 – 1985

H. Hatzman
J.H.N. van Kruining
M.K. Meyerink
M.E.J.G. Lenssen
E.G.L. Leeflang
W. Bitter (bl)

1983 – 1984

R. van Gaal
R. Nibbeling
P.G.G. Bürm
E. Koning
K. den Dubbelden
W. Douma (bl)
M.K. Meijerink (bl)

1982 – 1983

M.J.P.L. Grooten
E.A. Langewis
P.G.G. Bürm
D. Zevenboom
M.J. Metzelaar
E.A. Roeleveld (bl)

1981 – 1982

M. Wildschut
F. van Haelst
R. Almekinders
I. Csikos
M.J.P.L. Grooten
E.J. van der Plassche (bl)

1980 – 1981

M. Wildschut
L. Berris
R. Almekinders
J. Gorzeman
P. de Jong
H. Rijnberk (bl)
F. van Haelst (bl)

1979 – 1980

M. Opstelten
L. Berris
F.J.P.N. Mol
J. Abbink
J.H. Janse
J. Gorzeman (bl)
F. van Heijzen (bl)

1978 – 1979

E.M.W. Kools
S. Rodenburg
F.J.P.N. Mol
F. van Heizen
W.E.G. Hurkmans
J.H. van der Vijgh (bl)

1977 – 1978

M. Scharff
M.W.J.S. van Slageren
R. Bobbink
E.M.W. Kools
W.E.G. Hurkmans
S. Rodenburg (bl)

1976 – 1977

M. Scharff
M.W.J.S. van Slageren
R. Bobbink
J. Kappelhof
P. de Joode
A. de Bruijn (bl)

1975 – 1976

H. de Vrind
B. Loesberg
A.S. Koster
P. de Joode
B. van der Gein

1974 – 1975

W. Beyderwellen
A. Loesberg
A.S. Koster
F.J.A.M. Brekelmans
H.F. Anepool

1973 – 1974

R.A. Woutersen
J.M.M. van Damme
C.G. Habermehl
A.L. Bronckers
C.J. Visser
A. van Vugt (bl)

1972 – 1973

R.A. Woutersen
G.F. Teljeur
C.G. Habermehl
C.L. Maas
M.P.M. van der Heykant (bl)

1971 – 1972

C.M.A.W. Festen
A.B.J. van der Linde
R. Godwaldt
D. Verklaar
W. de Weyer

1970 – 1971

B.E.M. Beukers
M. Bijlsma
W.M. Wiegant
M.A.C.I. Wiercx
A. Noordam

1969 – 1970

J. Kalis
Y.C.E.M. de Ruijter
H. de Vries
M.A.C.I. Wiercx (nb)
M. Bijlsma (nb)

1968 – 1969

J.W.N. Akkerman
F. Rinkel
A.M. Bouman
P.F. Bongers
P.H. Helledoorn

1967 – 1968

W.S.M. van der Ven
L. Verbeek
L.M.A. Akkermans
M. Sommeyer
H. Lijklema
W. Netto (bl)

1966 – 1967

S.W. de Laat
A.M.J. van Baal
H. Edelman
W. Netto
K. Kalsbeek

1965 – 1966

H. van Wilgenburg
J. Groet
P. Leeuwangh
C.A.M. van Dongen
S.M. van Gorp

1964 – 1965

G.W.M. Mol
H.J.G.M. van Gessel
A.J.E. van Bel
W.H. Gispen
C.E. van Eekhout

1963 – 1964

W. de Jong
S. Bootsma
J.Th. Uilenbroek
B. van Klingeren
E. Lammerlee

1962 – 1963

P.J.M. Maas
C. Dijkman
P. Ketner
H. Oosting
M.J. Jacobs

1961 – 1962

H.M.W. Velthuis
C.M. de Wal
M.J. van Logten
H.J.J. Nijkamp
C.S. Ebbers

1960 – 1961

J.H. Peters
J.E.L. de Fouw
A.J.M. van Hedel (nb)
J.H. Koeman (nb)
G.G. Meelker (nb)

1959 – 1960

J.A.M. van Kemenade
M.C.M. van Oorschot
C. van der Vate
C. Kollöffel
A. Weiland

Maart 1959 – oktober 1959

J.W. Huismans
H.G.M. van der Mooren
A.J. Kalmijn
J.A.M. van den Biggelaar
E.K. Niermeyer

1958 – maart 1959

J.W. Huismans
J.Y. Guda-de Vries
A.J. Kalmijn
J.A.M. van den Biggelaar
E.K. Niermeyer

1957 – 1958

W. Bongers
J. Boddingius
A.D.F. Addink
H. Veen
H.I.W. Everse

1956 – 1957

H.J. Over
J.A.A.V.M. van der Vaart
A.H.J. Freijsen
R. Soekarjo
J. Tuinzing

1955 – 1956

F.J.J.A. van der Velden
T.H. Mulder
P.A. Kokke
J.C. Vendrig
M.M. Faddegon

November 1954 – 1955

K. Verhoeff
C.P. Vroeg in de Wey
B. van der Lek
M.M.A. Sassen
A.J.M. Leeuwenberg (bl)

Oktober 1954 – november 1954

P.C. Heyligers
C.P. Vroeg in de Wey
B. van der Lek
A.C. Drinkwaard
A.J.M. Leeuwenberg (bl)

1953-1954

G. van Nigtevegt
A.E. Koopman
A. Witzel
A.M.Th. Beenakkers
M.G.M. Linthorst

1952 – 1953

G.A. van Arkel
J.F.M. Geelen
W. de Ligny
A.C. de Roon
J.Th. de Smidt-Visser

1951 – 1952

G. Scholten
H.W. Mooy
J. Florschütz-de Waard
Th.H. ten Berge
F.J. Lodder

1950 –1951

J.P. Kruijt
H. Mijsberg
G.A. van Arkel
P.H. van Doesberg
H.W. Mooy

1949 – 1950

J.C. Lindeman
H.A. Hijink
P.G.W.J. van Oordt
J.L. van Haaften
A.E. Roosenschoon

1948 – 1949

F. Brunekreeft
A.K. Kremer
R.T. Simon Thomas
G. Scholten
J.W.J. Treub

1947 – 1948

P. van Roijen
J.M. van der Brink
J.M. Bekker
F. Creutzberg
A.C.J. Burgers

1946 – 1947

P.A. Florschütz
M.A. Simons
A. van der Ven
P. van Roijen
N. Spronk

Augustus 1945 – 1946

F.A. Stafleu
J. Rietsema
A. van der Ven
J. Lever
H. Overwater

In februari 1943 is nog wel een nieuw bestuur geïnstalleerd maar als gevolg van de bezetting werden er geen UBV-activiteiten meer ondernomen. De spaarzame UBV-correspondentie in de tweede helft van de Tweede Wereldoorlog verliep vooral via mej. A.M. de Jong.

Februari 1943 – augustus 1945

L. Bels
J.H. Verstegen
F.H. Sobels
H. Overwater
A.M. de Jong (vs)

Oktober 1942 – februari 1943

L. Bels
A.M. de Jong
F.H. Sobels
H. Voûte
J.H. Verstegen

December 1941 – oktober 1942

L. Bels
A.M. de Jong
J.M. Nijenhuis
H. Voûte
A.C. Stolk

Oktober 1941 – december 1941

V. Westhoff
A.M. de Jong
J.M. Nijenhuis
H. Voûte
A.C. Stolk

Oktober 1940 –oktober 1941

V. Westhoff
D. Noordam
L. Bels
A.J. ter Pelkwijk
A.M. de Jong

Mei 1940 – oktober 1940

V. Westhoff
D. Noordam
A.C. Stolk
A.J. ter Pelkwijk (bl)
H. Voûte (bl)

Oktober 1939 – mei 1940

H. van Genderen
A.E. Fraser
A.C. Stolk
J.R. Wijbrans
D. Noordam

Februari 1939 – oktober 1939

J.Th.W. Montagne
F.M. van der Vaart
A.C. Stolk
J.R. Wijbrans
A.E. Fraser

Oktober 1938 – februari 1939

M.F. Mörzer Bruyns
F.M. van der Vaart
A.C. Stolk
J.R. Wijbrans
A.E. Fraser

Februari 1938 – oktober 1938

M.F. Mörzer Bruyns
M.A. Goedewaagen
J.W. Sluiter
C.J.H. van den Broek
F.M. van der Vaart (bl)

November 1937 – februari 1938

M.F. Mörzer Bruyns
W. van Iterson
J.W. Sluiter
C.J.H. van den Broek
W.M. Brand

Juni 1937 – november 1937

M.F. Mörzer Bruyns
J. Gombert
J.W. Sluiter
W. van Iterson
M.A. Goedewaagen

Januari 1937 – juni 1937

M.F. Mörzer Bruyns
J. Gombert
J.W. Sluiter
W. van Iterson
W.M. Brand

Juni 1936 – januari 1937

N. Hubbeling
J. Gombert
C.J. Broers
W. van Iterson
W.M. Brand

December 1935 – juni 1936

J.A. Maas
C.E. Sluiter
C.J. Broers
N. Hubbeling
W.M. Brand

Juli 1935 – december 1935

J.A. Maas
C.E. Sluiter
C.J. Broers
A. Punt
F.S. Heubel

December 1934 – juli 1935

W.W.F. Oppenoorth
A. Punt
F. Tjalliangii
C.E. Sluiter

Juni 1934 – december 1934

J.H.G. Ferman
A. Punt
W.W.F. Oppenoorth
T.W. Kooistra
M.E.A. Loeff

1933 – juni 1934

J.H.G. Ferman
M.W. Bloemers
P.A. van der Laan
H.J. Eshuis
T.W. Kooistra

1932-1933

J.W. Pfaeltzer
E. Veldhuis
J.W.H. Hovy (nb)
B. Raven (nb)
J.B. Thomas (nb)

1931-1932

E.F. Drion
E.C. Wassink
H.C. Koning
W. Adams (vs)
M.C. Vriessendorp (vp)

1930-1931

H.J. Jordan
M.J. Dijkman
K. Vegter
A.E. du Marchie-Servaas (vs)
M.H. van Raalte (vp)

1929-1930

A.J.G.H. Kostermans
P. Wagenaar-Hummelinck
P.A. van der Laan
F. Verdoorn (vs)
B.A. Tiddens (vp)

1928-1929

H.C. Koning
F. van der Paauw
A.J.G.H. Kostermans
P. Roelofsen (vs)
C. Lycklama à Nyeholt (vp)

1927-1928

R. van der Veen
A.J. Poort
M.M. van Appel
F. van der Paauw (vs)
J. Bek (vp)

1926-1927

H.J. Vonk
F.W. Went
M. van Eekelen
M.M. van Appel (vs)
J. Lanjouw (vp)

1925-1926 (*)

M.M. van Appel
C. van Dillewijn
H.E. Kolk
F.J. Hoek
J.C. s’ Jacob
C.J.J. van der Maes
N. Postma

1924-1925 (*)

F.A.F.C. Went
A.M. Hartsema
M. Hille Ris Lambers
V.J. Koningsberger
H. Uittien

UBV Wintersport

| Activiteiten | No Comments
1 t/m 9 januari Wist je dat de UBV-wintersportcommissie ieder jaar een super toffe wintersport organiseert? Ook dit jaar gaan we weer, en wel van 1 tot en met 9…

Vitamineborrel

| Activiteiten | No Comments
28 oktober 11:00 Jaja, het is weer tijd voor de Vitamineborrel! Dat betekent dat je op 28 oktober vanaf 11:00 bij de UBV-kamer weer de gezonde snacks kunt komen eten…

30 Seconds toernooi

| Activiteiten | No Comments
27 oktober Heeey, eindelijk weer fysieke activiteiten! De spelcie trapt dit af met een o zo geliefd 30 Seconds toernooi!! Wie houdt er nou niet van lekker fanatiek namen raden…

Wissel ALv

| Activiteiten | No Comments
20 oktober 18:00 Op woensdag 20 oktober 2021 zal de wissel Algemene Ledenvergadering plaatsvinden in de Senaatszaal van het Academiegebouw. Op deze ALv zal het 107e bestuur het stokje doorgeven…